SOSW / KAŻDY MA SZANSĘ
  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
  • Photo Title 5
I Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Kraśnickiego

 

 
Wycieczka do Bałtowa

 W dniu 19.10.2016 r. dzięki wsparciu Stowarzyszenia ,,Każdy ma Szansę" grupa  wychowanków z naszego Ośrodka mogła uczestniczyć w wycieczce do Bałtowa, podczas której miło spędzili czas na wspólnej zabawie z Czarownicami oraz mogli obejrzeć pokaz tresowanych psów i iluzji w wykonaniu artystów z Ukrainy.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom wspierającym działalność naszego Stowarzyszenia.

 

 
Spotkanie dzieci z zespołu rewalidacyjnego z Mikołajem

 

 
.

 

 
Wycieczka do Bałtowa - wycieczka zorganizowana przez Stowarzyszenie

W dniu 12.06.2014r. najmłodsi wychowankowie naszego Ośrodka wzięli udział w wycieczce do Bałtowa. Podczas wycieczki zwiedziliśmy zabytkowy Młyn, Zwierzyniec, Oceanarium, Jura Park, gdzie podziwialiśmy rekonstrukcje dinozaurów naturalnej wielkości, oglądaliśmy skamieniałe rośliny i zwierzęta oraz kolekcję minerałów. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o prehistorycznych mieszkańcach naszej planety. Dodatkową atrakcją było Oceanarium, a także wesołe miasteczko. Dzieci w Bałtowskim Parku Rozrywki na zwiedzaniu i wspólnej zabawie miło i wesoło spędziły czas. Wycieczka w całości została sfinansowana ze środków pozyskanych przez Stowarzyszenie ,,Każdy ma Szansę". Wszystkim osobom, które wspomogły nasze przedsięwzięcie, a tym samym podarowały dzieciom odrobinę radości serdecznie dziękujemy.

 
Charytatywny bal karnawałowy

Zarząd Stowarzyszenia „Każdy ma Szansę” serdecznie dziękuje Organizatorom za możliwość przeprowadzenia kiermaszu rękodzieła podczas balu karnawałowo – charytatywnego w Urzędowie. Uzyskany dochód w kwocie tysiąc czterysta siedemdziesiąt sześć złotych zostanie przeznaczony na niesienie pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia finansowego naszego Stowarzyszenia.

Więcej zdjęć zapraszamy, kliknij tutaj!

 
STATUT STOWARZYSZENIA "KAŻDY MA SZANSĘ"


 

Zobacz nasz  STATUT.doc

 
PROŚBA O DOFINANSOWANIE

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży

Niepełnosprawnej przy Specjalnym Ośrodku

Szkolno-Wychowawczy w Olbięcinie

,,Każdy ma Szansę”

KRS: 0000369735

Nr konta bankowego: 608717 1080 2006 6000 6701 0001

Stowarzyszenie ,,Każdy ma Szansę”  zwraca się z prośbą o wsparcie  finansowe lub materialne na rzecz  dzieci i młodzieży niepełnosprawnej działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Olbięcinie.

Stowarzyszenie ,,Każdy ma Szansę” powstało pod koniec roku 2010, działa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Olbięcinie. Głównym celem  działalności stowarzyszenia jest niesienie pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie i ruchowo. Są to dzieci pochodzące z rodzin ubogich i bardzo często patologicznych, które nie są w stanie zapewnić dzieciom podstawowych środków do prawidłowego funkcjonowania w środowisku. Aby wspomóc  ich rozwój intelektualny oraz umożliwić jak najlepsze warunki do życia potrzebujemy wsparcia finansowego lub materialnego (ubrania, buty środki czystości zabawki itp.)

Za każdy przejaw wsparcia z państwa strony będziemy bardzo wdzięczni.

 

 
«PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 2
 

STOWARZYSZENIE